Ikke innlogget
Levert av iBooking
Logg inn
Hent passord
Online Innmelding
Kraft sportssenter Tromsø
Elverhøy treningssenter
Alta Studentidrettsenter
Kraft Narvik
Kraft Stadion
Alle aktiviteter
Hall og klatrevegg
Sykkel
Styrke og utholdenhet
Koreografi
Utholdenhet
Yoga
Styrke
PT uka
Uke 17 (22/04 - 28/04)
Uke 18 (29/04 - 05/05)
Uke 19 (06/05 - 12/05)
Uke 20 (13/05 - 19/05)
Hjelp
Mandag 22/04
07:00
-07:50
Løping - intervall
Ingrid Sørensen
07:00
-07:45
Tabata - 60's
Aila Fuglestad
16:30
-17:25
Svett og Sterk
Vilde Stave
16:30
-17:25
Sykkel - 55
Marcus Andersen
16:30
-17:15
Tabata
Kim Bergstrøm
16:30
-17:45
Yoga - Hatha L1-2
Hans Jørgen Torsrud
17:30
-18:15
Energy beats
Sara Strømmen Ravnestad
18:00
-18:55
Sykkel - intervall
Marthe Bjørseth Nilsen
18:00
-19:00
Yoga - Yin L1
Therese Figenschou
Tirsdag 23/04
07:00
-07:40
Løping - intervall
Helene Sørvik Stavland
07:00
-07:45
Sykkel - Intervall watt
Sara Strømmen Ravnestad
07:50
-08:20
KjerneKraft
Helene Sørvik Stavland
11:00
-11:45
Lunch Break Yoga - L1-2 (eng)
UTGÅR
Sykdom
Gosia Smieszek
16:30
-17:25
Svett og Sterk
Ingeborg Vollstad
16:30
-17:25
Sykkel - watt test + intervall
Øystein Kroken
16:30
-17:45
Yoga - Power L2 (eng)
Kine Maridatter
16:30
-17:25
Zumba
Sandra Nunez Egido
17:45
-18:30
Styrke
Ingeborg Vollstad
Onsdag 24/04
07:00
-07:40
Løping - intervall
Martine Berents Widerøe
07:00
-07:45
Tabata
Ida Svenningsen
11:00
-11:45
Sykkel - Intervall watt
Kim Bergstrøm
16:30
-17:25
Kettlebell
Astrid Cabrera
16:30
-17:25
Sirkel
Ida Svenningsen
17:30
-18:25
Styrke med Stang - Markløft
Vilde Stave
17:45
-18:30
CombatZumba
Sandra Nunez Egido
19:30
-20:15
Sykkel - 4x4 Watt
Sara Strømmen Ravnestad
Torsdag 25/04
16:30
-17:25
Step
Sigrid Brækkan
16:30
-17:25
Svett og Sterk
Ylva Taug
16:30
-17:25
Sykkel - intervall
Marcus Andersen
17:30
-18:25
Styrke
Sigrid Brækkan
18:00
-18:55
Yoga - Hatha L1-2 (eng)
Nelly Minssieux
19:00
-20:00
Yoga - Restorative L1 (eng)
Nelly Minssieux
Fredag 26/04
07:00
-07:45
Løping - intervall
Thomas Henriksen
07:00
-07:45
Sykkel - 4x4
Sebastian Sollie Johnsen
08:00
-08:45
Tabata
June Forsberg
15:30
-16:15
TRX - Styrke
Anita Dahlberg
16:30
-17:25
Sirkel
Maiken Nicolaisen
16:30
-17:25
Sykkel - 55
Anita Dahlberg
Lørdag 27/04
10:00
-10:45
23
23
Sykkel - 4x4
Kim Bergstrøm
11:00
-11:55
20
20
Sirkel
Karina Solstad
Søndag 28/04
15:30
-16:25
24
24
Sykkel - 55 watt
Kim Bergstrøm
16:30
-18:00
12
12
Yoga - 90 L1-2
Hans Jørgen Torsrud
Lukk vindu
Om timen:
Lukk vindu
Laster..